Novice

Cardiff je gostoval v Športnem parku Radomlje

V petek so se mladinci in kadeti zoperstavili favoriziranemu Cardiffu, ki je sicer upravičil vlogo favorita, a so se naši rumeni bojevniki odlično upirali Angležem.

Pomešani v tri moštva so mladinci in kadeti opravili nalogo odlično, v Športnem parku Radomlje pa se je kljub zgodnji uri zbralo kar nekaj radovednežev. Cardiff je svoje priložnosti izkoristil predvsem v zadnji tretjini tekme, naši fantje pa so prišli do izenačenja prav tako v zadnji tretjini tekme, ko je za rumeno-črne zadel Nik Fortuna. Omeniti velja še odličen poizkus Nedima Ljubijankića iz prostega strela, a je gostujoči vratar poizkus odlično ukrotil.

Tekma je bila pokazatelj in uvod v eno zanimivo sezono kadetov in mladincev, ki bodo v pripravljalnem obdobju odigrali tudi srečanje proti avstrijskemu Wolfsbergerju.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!