Novice

Bliža se zgodovinski dan radomeljskega nogometa

V sredo s pričetkom ob 17.30 uri se bo na Brdu pri Kranju začela pisati zgodovina radomeljskega nogometa. Nogometaši Radomelj se bodo prvič v zgodovini borili za veliki finale, ki bo na sporedu 24. junija.

Kalcer Radomlje – Nafta
10.6.2020 ob 17:30
Nacionalni nogometni center Brdo
Sodniki: David Šmajc (Glavni), Matej Žunič (1. pomoč), Tomislav Pospeh (2. pomoč), Andrej Žnidaršič (4. sodnik)

Zgodba sezone 2019/20 še ni dobila končnega epiloga. Ne glede nato, da se je 2. SNL predčasno zaključila, so si rumeni bojevniki priborili polfinale Pokala Slovenije. In prav to bi znalo biti predzadnje dejanje letošnje sezone. Pot do polfinala je bila težka in krvavo priborjena. Spomnimo se tekme z Gorico in zaostanka Radomljanov ter kasnejši neverjetni preobrat, pa nato neverjetni zadetek Gučka z glavo v Celju, ki je pravzaprav rumeno črnim prinesel polfinale.  Nestrpnost in čakanje na sredo se stopnjuje. Čedalje več ljudi glasno govori o tekmi, čedalje več ljudi prihaja v Športni park Radomlje z namenom, da izrazi podporo našim fantom. In prav slednje so fantje občutili na lastni koži včeraj, ko so se zvesti Mlinarji zbrali v dopoldanskem času ter vzpodbujali naše fante skozi celotni trening.

                                                            Včerajšnji obisk Mlinarjev na treningu članske ekipe

In kaj lahko navijači pričakujemo od naših fantov? V letošnji sezoni je dejstvo, da se rumeni bojevniki niso predali na niti eni sami tekmi. Krasi jih ekipni duh in borba. Želijo si okusiti slast velikega finala. Želijo okusiti slast zmage in veselja po bitki katera jih čaka v sredo. Želijo se ne glede na rezultat pogledati v ogledalo in reči, da so dali vse od sebe. In prav to lahko pričakujemo. Fantje navijačev niso pustili na cedilu, garali so in se trudili skozi celotno sezono. Prav zato si zaslužijo tudi bučno podporo, ki pa tokrat na žalost ne bo mogoča. Kljub temu pa si srečanje lahko pogledate v živo in sicer v našem lokalu v Športnem parku Radomlje, kjer bo za prenos na SportKlubu tudi poskrbljeno.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!

Tekst: M.K.
Foto: Manca Hvalič