Novice

Andy Goram bo v Radomljah trener vratarjev

Prava ikona znamenitega kluba Glasgow Rangersa bo v naslednjem tednu v sodelovanju z Valentinom Vidergarjem deloval kot trener vratarjev v Radomljah. Vsekakor več kot dobrodošla izkušnja za naše nadebudne vratarje…

Andy Goram, bivši Škotski reprezentančni vratar, je v svoji karieri branil za Oldham, Hibernians, Rangers, Notts County in še nekatere druge klube. Med drugim je stal med vratnicama Škotske  tudi na Evropskem prvenstvu 1996 in pustil ogromen pečat, bil je tudi del Škotske reprezentance na Svetovnem prvenstvu 1990. Andy ima tudi že kar nekaj izkušenj s treniranjem vratarjev zato bo svoje izkušnje rade volje delil z našimi vratarji in trenerji.

Andy bo ostal v Radomljah dober teden, treniral pa bo tako vratarje U15, U17 in U19 selekcije, kot tudi vratarja članske zasedbe. Vsekakor odlična okrepitev in dodatek strokovnemu štabu v pripravljalnem obdobju našega moštva.

Foto: FC Rangers