fbpx

Novice

Adnan Muratović v Radomljah

19 – letni Mengšan prihaja v Radomlje po zgodovinski sezoni. Z mladinci Mengša se je uvrstil v 2. slovensko mladinsko ligo ter v polfinalu MNZ pokala izločil Domžale s pravim evrogolom…

Adnan Muratović je nase opozoril minulo sezono, ko je z mladinci NK Laby’s Mengo osvojil MNZ ligo ter se uvrstil v 2. SML. Da je bila sezona za Muratovića zgodovinska priča podatek, da je Adnan nosil kapetanski trak mladinskega moštva, ki je na koncu v polfinalu MNZ pokala izločil še Domžale in to prav z zadetkom slednjega. Njegove igre so pritegnile številne oglednike. Tako se je mladi nadarjeni vezist nekaj časa mudil na preizkušnji pri Ciprski Omonii Aradippou ter se kasneje odločil za prestop v Radomlje.

V Radomljah je nogometaš sredine igrišča že dobil nekaj priložnosti in to prav na obeh pripravljalnih srečanjih proti MTK Budapest in Budafoki MTE. 19 – letni nogometaš bo tako v nadaljevanju sezone nosil rumeno – črni dres…

ADNAN DOBRODOŠEL!