fbpx

Novice

Žiga Fermišek na preizkušnji v Italiji!

Član mladinske selekcije, ki tudi redno trenira s člansko ekipo, se mudi na preizkušnji v Italiji in sicer pri Soussoulu. Soussolo že nekaj let redno nastopa v najelitnejšem tekmovanju v Italiji…

Žiga, ki velja za enega zelo nadarjenih vratarjev v Sloveniji se mudi na preizkušnji v Italiji. Donedavni reprezentant Slovenije mlajših kategorij in bivši član ljubljanskega Brava je v Radomlje prišel poleti. Žiga ima za seboj številne tekme in izkušnje. Lahko se pohvali, da je tudi leto dni preživel v Italiji in sicer pri klubu Virtus Entella, ki se trenutno nahaja v Seria B.

Žiga je standardni član mladinske ekipe, ki si njegove prisotnosti med vratnicama enostavno ne zna predstavljati. Ob tem pa je Žiga tudi reden član trenažnega procesa pri članski ekipi, kjer ima trenutno konkurenco v Lojnu in Cerarju.

Hočemo, zmoremo, smo!