fbpx

Novice

Golob podpisal profesionalno pogodbo!

V Radomljah so bili ob koncu prestopnega roka sila dejavni. V svoje rumeno – črno gnezdo so uspeli zvabiti sila obetavnega nogometaša in med drugim tudi reprezentanta Slovenije. Mark Golob prihaja iz ljubljanske Ilirije…

Mark Golob velja za obetavnega krilnega nogometaša, ki je v Iliriji pustil ogromen pečat. Bil je motor ekipe tako v kadetski, kot tudi sedaj v mladinski selekciji. Za kadete je Mark zapisal 49 nastopov in dosegel tudi 24 zadetkov, medtem, ko je za mladince odigral 35 tekem in dosegel šest zadetkov. Mark ima odlično “levico” s katero bo vsekakor velika nevarnost za nasprotnikov gol. Golob trenutno trenira s člansko ekipo vsekakor pa bo veliko pripomogel tudi v mladinskem moštvu.

Mark Golob je še en dokaz v nizu prestopov, ki napovedujejo in potrjujejo vizijo Radomelj. Že tako mlado in perspektivno člansko moštvo sta v zimskem prestopnem roku okrepila še Golob in Kregar, ki veljata za obetavna nogometaša in sta med drugim tudi reprezentanta.

Mark dobrodošel!