fbpx

Novice

ZAKLJUČEK ZIMSKE LIGE 2018-2019

Z zadnjimi tekmami ekip se je zaključila zimska liga v Radomljah za kategoriji U13 in U15. Na njej je nastopilo 34 ekip (14 v kategoriji U13 in 20 v kategoriji U15), ki so od konca novembra 2018 nastopale in dokazovale svoje znanje na nogometnih igriščih NK Radomlje. Zima je bila letos še posebej prijazna do nas in tako je tekmovanje potekalo nemoteno.

Odigranih je bilo več kot 170 tekem in v njej je nastopilo več kot 400 nogometašev željnih prikazovanja nogometnih veščin. Kategorija U15 je bila razdeljena v dve jakostni skupini medtem, ko je bila v kategoriji U13 ena skupina.

Na koncu so v ligi največ točk osvojile naslednje ekipe:

Kategorija U15 skupina A: 1. NK Olimpija U15, 2. NK Brinje Grosuplje, 3. NK Radomlje

Kategorija U15 skupina B: 1. NK Dob, 2. NK Arne Tabor, 3. NK Komenda

Kategorija U13: 1. NK Radomlje, 2. NK Domžale, 3. NK Moravče

Veliko število ekip, igralcev in obiskovalcev so dali zimski ligi potrditev, da je želja po igranju nogometa tudi v zimskem času velika. Zahvala vsem sodelujočim, trenerjem, klubom, obiskovalcem, sodnikom in vsem, ki so bili zraven, da je to tekmovanje doseglo svoj namen. Čestitke ekipam za prikazano in z željo, da se naslednjo zimo zopet vidimo vas že vnaprej pozdravljamo.

Organizator NK Radomlje