fbpx

Novice

V POKALU MNZ v Polfinale

Naša članska ekipa se je  v četrtfinalu pokala MNZ pomerili proti moštvu nogometnega kluba Jevnica. Rumeno črni so merili moči proti nižjeligašu in na slabi nogometni površini prepričljivo upravičili vlogo favorita. Srečanje se je končalo s končnim rezultatom 0:9, Radomljani pa so se s tem uvrstili v nadaljevanje tekmovanja in sicer v polfinale pokala MNZ Ljubljana. Med strelce so se vpisali Nuhanović (2x), Perger (2x), Kondić, Kimovec, Gajić, Trdin in Ahačić.

Za konec tedna se nadaljuje tudi prvenstvo v 2.SNL ki se bo prevesilo v zadnjo tretjino in v 21. krogu v Športni park Radomlje v goste prihajajo vedno neugodni ”Brici” z Goriških Brd.

Ker ste navijači in pristaši kluba pomemben del in naš 12 igralec ob igrišču, vas vse toplo vabimo v nedeljo ob 16.00 uri v Športni park Radomlje, da podprete naše moštvo in jim tako pomagate do novih treh točk. Skupaj smo močnejši.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!