Novice

VASJA SIMČIČ OKREPIL STROKOVNO VODSTVO

V Radomljah ne krepimo samo igralskega kadra. V zadnjih dneh smo okrepili tudi strokovno vodstvo. Pridružil se nam je Vasja Simčič, ki bo zadolžen za delo z vratarji. Štiriintridesetletni nekdanji nogometni vratar, ki prihaja iz Kanala na Soči je že poprijel za delo: »zahvalil bi se predsedniku za ponujeno priložnost in trenerskemu štabu, ki me je zelo lepo sprejel. Po svojih najboljših močeh se bom potrudil, da bom upravičil zaupanje, ki mi ga je klub izkazal. Novega izziva se že zelo veselim in komaj čakam, da pričnem z resnim delom.«

O njegovih bogatih vratarskih izkušnjah priča tudi dvesto sedeminštirideset nastopov v prvi slovenski nogometni ligi. Večino jih je zbral v dresu nogometnega kluba Gorice, nekaj pa jih je dodal tudi v nogometnem klubu Koper. Kar nekaj tekem je zbral tudi v Slovenskem pokalu, izkušnje pa ima tudi iz evropskih tekmovanj, saj je branil na sedemnajstih tekmah v evropskih kvalifikacijah. Poleg tega je tudi trikratni državni prvak Slovenije, vse naslove pa je osvojil z nogometnim klubom Gorica. Z nogometnim klubom Koper je postal tudi pokalni ter superpokalni prvak.

Vasji želimo obilo uspehov pri nogometnem klubu Radomlje!

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!