Novice

V ŠPORTNI PARK RADOMLJE PRIHAJA PTUJSKA DRAVA

V petek se bo v športnem parku Radomlje odvijalo srečanje 23. krog druge slovenske nogometne lige, kjer se bodo za nove točke med seboj udarili Radomljani in Ptujčani. Obe moštvi sta v zadnjem kolu ostali praznih rok. Radomljani so v gosteh pri Beltincih pogrešali  Gala Primca, Igorja Kondića in prvega strelca Anela Hajrića, kar je terjalo svoj davek, Ptujčani pa so dovolili na domačem igrišču presenečenje ljubljanski Iliriji. Pričakuje se srdit boj z obeh strani, da se tekmovalni trend obrne v pozitivno smer.  Srečanje se bo pričelo ob 16.30 uri. Vlogo glavnega sodnika bo opravljal Antič Mihael, njegova pomočnika ob stranskih črtah pa bosta Cerovac Daniel in Habuš Žan.

Foto: Lado Vavpetič

V petek vas torej vse vabimo v Športni park Radomlje, da podprete naše »Rumene bojevnike« in jim tako pomagate do novih treh točk. Skupaj smo močnejši.

12.4.2019 ob 16.30 uri; NK KALCER RADOMLJE : DRAVA DAKINDA PTUJ

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!