Novice

V PONEDELJEK PROTI ILIRIJI

Članska ekipa ne počiva niti med prazniki. V ponedeljek bodo rumeni bojevniki odigrali tekmo 21. kroga 2. slovenske nogometne lige. Nasproti jim bo stala ekipa nogometnega kluba Ilirija, ki so jo naši fantje v jesenskem delu prvenstva premagali z izidom 5:2. Na omenjeni tekmi je dva zadetka prispeval Luka Cerar, po enega pa so dodali Hajrić, Grvala in Roglić. Ponedeljkova tekma se bo odigrala v športnem centru Ilirija, s pričetkom ob 15.00 uri, pravico na srečanju pa bo delil Miran Bukovec.

Naša ekipa je med tednom doživela nepričakovan poraz proti Zarici, ki pa je sedaj že pozabljen. To nam je zagotovil tudi kapetan članskega moštva Igor Barukčić: »V sredo smo odigrali zelo slabo tekmo. Takšnega poraza si preprosto ne bi smeli dovoliti. Smo se pa v preteklih dneh usedli in razčistili zadeve. Fantje se zavedamo, da moramo na terenu pokazati več. Prepričan sem, da bomo že v ponedeljek pravi. V Ljubljani nas zanima samo borbena igra na vse tri točke.« Naše zveste navijače vabimo, da v ponedeljek podprejo našo ekipo, mi pa jim želimo obilo športne sreče.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO