Novice

V NEDELJO PROTI BRDOM

Članska ekipa ne pozna počitka. Potem ko so v sredo gostovali pri Brežicah in slavili zmago z 0:1, jih že v nedeljo čaka nova preizkušnja. V Radomlje prihaja ekipa nogometnega kluba Brda, ki je v jesenskem delu rumenim bojevnikom že odščipnila dve točki. Tudi tokrat bodo Brici nevaren nasprotnik, saj so v zelo dobrem nizu. Na zadnjih sedmih tekmah so namreč slavili kar šestkrat. Odlično formo pa kažejo tudi naši šampioni, saj so na zadnjih šestih tekmah vedno ostali neporaženi.

Tekma, ki bo potekala v športnem parku Radomlje, se bo pričela ob 17.00 uri. Pravico na srečanju bo delil Miran Bukovec, pomagala pa mu bosta Gorazd Topolnik in Tomaž Kranjc. Naši fantje so na zadnjih prvenstvenih tekmah prikazali zelo lep in napadalen nogomet, kar je prav gotovo lepo vabilo, da rumene bojevnike s svojim navijanjem podprete tudi v nedeljo. Tudi ta konec tedna nam namreč obljubljajo borbeno in napadalno igro v kateri so cilj nove tri točke. Vse skupaj vas že sedaj vabimo, da se nam v nedeljo pridružite v našem športnem parku ter našim fantom pomagate do novih tret točk. Skupaj smo močnejši.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO