fbpx

Novice

V GOSTE PRIHAJAJO BELTINCI

V soboto bo v Športnem parku Radomlje ponovno zelo vroče in zanimivo, saj v goste prihajajo Beltinci. Ekipa iz Prekmurja se je v lanski sezoni uvrstila v drugo slovensko nogometno ligo, kjer je v prvih šestih krogih prikazala odlične predstave in se trenutno nahaja na 5. mestu prvenstvene lestvice. Srečanje, na katerem bo pravico delil Aleksandar Matković, se bo pričelo ob 16.00 uri.

Rumeni bojevniki so v zadnjih dveh krogih prikazali odlični predstavi in se veselili dveh zmag. Najprej so na domačem igrišču premagali ekipo Dekanov, teden dni kasneje pa so slavili še na gostovanju pri nogometnem klubu Brda. Naši fantje so bili na zadnjih dveh tekmah tudi zelo učinkoviti v napadu, saj so na omenjenih dveh srečanjih skupaj mrežo nasprotnika zatresli kar osemkrat. Prepričani smo, da boste gledalci tudi na sobotni tekmi lahko uživali v napadalnem nogometu, ob tem pa videli veliko število zadetkov. Prav zaradi tega vas že sedaj vabimo, da se nam v soboto pridružite v našem športnem parku in pomagate našim fantom do nove zmage. Skupaj smo močnejši.

15.9. ob 16.00 uri; NK KALCER RADOMLJE : NK BELTINCI

HOČEMO, ZMOREMO, SMO