Novice

V GOSTE PRIHAJA EKIPA IZ GORIŠKIH BRD

 
To soboto bo na severu domžalske občine pestro. Veselo. Čaka nas 9. krog 2.SNL. 
 
V radomeljski športni park, prihajajo fantje iz res lepih koncev. Iz Goriških Brd. Zanimivo, da je NK Brda, kar se letnice nastanka oziroma ustanovitve kluba tiče, blizu Radomljam. Klub je namreč nastal leta 1973. 
 
Čaka nas dvoboj med ekipama z zgornjega in spodnjega dela lestvice. Po osmih odigranih krogih, Radomlje zasedajo prvo mesto, s točko prednosti pred novomeško Krko. Na drugi strani so Brda, ki so trenutno pozicionirana na štirinajstem mestu. Prejšnji teden so premagali Dekane in s tem dosegli svojo drugo zmago, na zadnjih osmih tekmah. 
 
Rumeni bojevniki bodo potrebovali vašo podporo in pomoč s tribun. Čaka nas težka tekma, čaka nas neugoden nasprotnik.
 
Že vnaprej pa vsem obiskovalkam in obiskovalcem radomeljskega športnega parka polagamo na srce tole. Bodite strastni, bodite glasni, bodite veseli vsake atraktivne poteze in doseženega gola naših fantov, a prosimo obenem upoštevajte tudi splošna navodila v teh korona časih. 
 
Hvala vam že vnaprej. 
 
Še enkrat na kratko.
 
Sobota, 26.9.2020
16:00
Športni park Radomlje
9, krog 2.SNL
NK RADOMLJE : NK BRDA
 
Se vidimo!