fbpx

Novice

V ČETRTFINALU POKALA NAS ČAKAJO AKTUALNI PRVAKI!

Jutri naša članska selekcija gostuje v knežjem mestu. Naše rumeno – črne bojevnike čaka tekma četrtfinala Pokala Slovenije (Pokal Pivovarna Union), naš nasprotnik pa nogometaši Celja. Tekma se bo odigrala na celjskem stadionu Z dežele, (do leta 2017 se je stadion na katerem je igrala tudi slovenska reprezentanca, imenoval Arena Petrol) ki je s kapaciteto 13.060 sedišč drugi največji nogometni stadion v državi.

Nogometni klub Celje je lani obeležil 100 letnico kluba. In obeležili so jo na najlepši možen način. Celjani so lani, prvič v svoji bogati klubski zgodovini, osvojili naslov prvaka prve slovenske nogometne lige. Letos jim ne gre tako dobro, trenutno na lestvici zasedajo predzadnje mesto in so v hudi rezultatski krizi, danes pa je bila v javnost tudi lansirana novica, da Čeh Jiri Jarošik ni več trener celjske članske selekcije. A kljub temu je treba jasno, da naše fante na svojem, domačem igrišču čaka izredno neugoden in kvaliteten nasprotnik. 

Rumeno – črni, srečno! Mi verjamemo v vas.

Torek, 27.4.2021

15:00

Stadion Z dežele

Pokal Slovenije, četrtfinale

NK CELJE : NK KALCER RADOMLJE

 

 

Dušan Jambrošič