fbpx

Novice

RADOMLJANI ODHAJAJO V KRANJ

Rumeno – črne bojevnike čaka že drugo gostovanje v tednu dni. Po tistem, ko so v torek v Celju odigrali četrtfinalno tekmo Pokala Slovenije (aktualni državni prvaki so zmagali z rezultatom 2:0), 

jutri naše fante čaka gostujoča prvenstvena tekma, proti kranjskem Triglavu. Klubu, ki je lani praznoval svojo stoletnico in za katerega je nekoč igral tudi Josip Iličić.

Kranjski Orli trenutno na lestvici zasedajo sedmo mesto, s 23 doseženimi točkami. Malce za osvežitev spomina, nazadnje sta se Triglav in Radomlje srečala v 8. krogu prvenstva, ko so Radomljani slavili s 4:0.

Čaka nas vedno neugoden nasprotnik, ki se očitno dviguje v formi (na zadnjih dveh tekmah so dvakrat zmagali proti Beltincem in Krki) in težko gostovanje, a mi verjamemo, da bodo naši bojevniki uspeli podaljšati zmagoviti niz in utrditi prvo mesto na lestvici.

01.05.2021

16:00

Športni center Stanko Mlakar, Kranj

  1. krog 2.SNL

NK TRIGLAV KRANJ : NK KALCER RADOMLJE

 

Srečno, fantje!

 

 

Dušan Jambrošič