fbpx

Novice

Selekcija U-15 z zgodovinskim uspehom!

V zadnjih dneh smo navijači Radomelj lahko z veseljem spremljali varovance Dušana Balutta, ki so se spopadli s Primorjem za vstop v 1. slovensko nogometno ligo selekcije U-15…

Po tem, ko je našim rumenim bojevnikom uspelo premagati Slovan na Kodeljevem in osvojiti prvo mesto v 1. medobčinski nogometni ligi Ljubljane, so se v kvalifikacijah za vstop v 1. SNL pomerili proti Primorju iz Ajdovščine. Uvodno srečanje je bilo delegirano v Športnem parku Radomlje v katerem so si fantje priigrali nekaj zrelih priložnosti, a so bili pri zaključku vselej nenatančni. Zato je sledila kazen. Ajdovci so svoje priložnosti izkoristili in tako vodili že z 0:2. Visoki zaostanek je očitno naše bojevnike predramil s čimer je sledil preobrat in izenačenje na 2:2. Ob zadnjem nedeljskem sodniškem žvižgu se je kljub izenačenem rezultatu na domačem terenu vseeno čutila pozitivna energija…

In prav slednjo je bilo moč čutiti v Ajdovščini. Celotna ekipa na čelu s trenerjema se je odrezala fenomenalno. Naši fantje so zmagali z visokih 0:3 in dokazali, da s pridnim delom in odrekanjem lahko veliko dosežejo. Ob zmagi pa velja pohvaliti tudi starše, ki so iz tribune bučno spremljali potek dogajanja na igrišču, vse skupaj pa so kasneje proslavili doma v Športnem parku Radomlje. Neverjetni klubski dosežek zato kapo dol fantje!