fbpx

Novice

Mlajši selekciji na prijateljskem obračunu v Avstriji

Včeraj sta se naši selekciji U13 in U15 odpravili na prijateljsko srečanje v sosednjo Avstrijo in sicer k nasprotniku, kateri člani bodo letos igrali v Liga Evropi…

V trening centru v Sankt Andra sta se včeraj pomerili selekciji U13 in U15 s sovrstniki ekipe Wolfsberger AC. Ne glede na rezultat sta moštvi prikazali odlično borbenost in veliko truda, na koncu pa vendarle šteje prijateljska nota. V tem primeru bi se radi zahvalili trenerju Davorju Previšiću, ki je z Radomljami v preteklosti že bil povezan in sicer je deloval kot glavni trener ženske ekipe.

Davorja smo poprosili, da nam malce več pove o prijateljskem obračunu:” V prihajajoči sezoni želim Radomljam veliko športne sreče, v včerajšnjem obračunu pa je bil ključni pomen dejstvo, da sta lahko moštvi videli kje lahko svoje zadeve v prihodnosti še izboljšata. Nam je bilo v veselje spoznat moštvo iz Slovenije, bila je to dobra izkušnja za oboje. Nadaljevali bomo z povezavo med kluboma s tem, ko se bomo 30. 7. s selekcijami U15, U17 in U19 pripeljali v Športni park Radomlje.

Fantje so včeraj svoje oddelali in pokazali svoje znanje. Sledi čas za krajši počitek, saj bodo prav vse mladinske selekcije kaj kmalu pričele s pripravami na novo sezono. Ne pozabimo, z novo sezono imamo tudi v 1. SNL selekcijo U-15…