fbpx

Novice

Selekcija U-15 uspešno opravila priprave

Varovanci Aleksandra Delića so se v minulih dneh mudili v Umagu kjer so opravili mini priprave pred začetkom spomladanskega dela. Na pripravah so se fantje učili in se povezovali…

Od nedelje do srede so se fantje selekcije U-15 mudili na pripravah v Umagu. Z odličnimi pogoji za trening je Umag fantom dal veliko več kot le žogo in trening. Skozi raznorazne delavnice sta športni direktor Dave McDonough in Aleksandar Delić fantom predala tudi malce drugačno znanje. Fantje so tako spoznavali kako je biti pravzaprav profesionalec v nogometu. Vselej razigrana U-15 je priprave v Umagu uspešno zaključila.

S spomladanskim delom bodo fantje pričeli naslednji vikend in sicer 15. marca, ko bodo gostovali v Krvavem potoku in se tako borili za prve točke v drugem delu sezone…

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!