fbpx

Novice

S PRIPRAVAMI PRIČELI TUDI MLADINCI IN KADETI

V preteklem tednu so s treningi v sklopu zimskih priprav pričeli tudi mladinci in kadeti NK Radomlje. Na uvodnem treningu so mladi Radomljani opravili sestanek s strokovnim štabom, ki jim je predstavil plan dela v času osemtedenskih priprav pred nadaljevanjem sezone, za tem je sledilo testiranje, naslednji dan pa so zavihali rokave in se lotili treningov, ki jih bodo v večjem delu opravili v Športnem parku Radomlje.

Trener mladincev, ki so jesenski del tekmovanja zaključili na odličnem tretjem mestu, Erik Merdanović, je na uvodnem treningu zbral 25 igralcev. Zaenkrat igralski kader ostaja nepremenjen, trenažnemu procesu pa se je priključil tudi Filip Andjelić, ki je zaradi poškodbe izpustil zadnjih šest krogov Prve slovenske mladinske lige. Omeniti gre tudi, da sta se treningom članom poleg Anela Zulića, ki je standarden igralec članskega moštva že daljše obdobje, priključila tudi napadalec Luka Jerin ter vezist Rok Štorman.

Po prvih dneh priprav je za našo spletno stran spregovoril trener mladinske ekipe Erik Merdanović: ”Priprave smo začeli četrtega januarja in na prvem treningu opravili meritve in testiranje. Ker so trije igralci začeli priprave s članskim moštvom, so mladinskim vadbam priključeni tudi trije kadeti. Čaka nas zelo zahtevno obdobje treningov ter pripravljalnih tekem, saj želimo spomladi na vsaki tekmi biti še boljši kot jeseni. Vmes se bomo za nekaj dni odpravili tudi na priprave v Umag, kjer bo poudarek na taktičnem delu ter grajenju timskega duha.

Kot je že omenil šef stroke Erik Merdanović, bodo mladinci v obdobju pred nadaljevanjem prvenstva odigrali 10 prijateljskih obračunov:

  • 21.1. – HNK Gorica U19 (HR)
  • 28.1. – NK Tabor Sežana U19
  • 1.2. – NK Ljubljana (članska ekipa) 
  • 4.2. – NK IB LJ 1975 U19
  • 7.2./8.2. – Nasprotnik bo znan v prihodnje
  • 11.2. – NK Vrhnika (članska ekipa)
  • 12.2. – NK Bravo (U19)
  • 18.2. – NK IB LJ 1975 (članska ekipa)
  • 19.2. – NK Brinje Grosuplje U19
  • 23.2. – NK Svoboda Ljubljana (članska ekipa)

Mladinci in kadeti bodo z nadaljevanjem prvenstva pričeli 25. februarja, ko bodo v Športnem parku Radomlje v sklopu 16. kroga gostili ekipi Kopra.

Tekst: Lamin Diallo