Novice

RUMENI BOJEVNIKI BOLJŠI OD PTUJSKE DRAVE

Danes je v Športnem parku Radomlje potekalo srečanje druge slovenske nogometne lige med rumenimi bojevniki in igralci nogometnega kluba Drava Dakinda Ptuj. Naši fantje so prikazali izjemno igro in se na koncu veselili zaslužene zmage z rezultatom 3:1.

Pri rumenih bojevnikih so od prve minute začeli Adam, Poglajen, Mornar, Brolih, Horvat, Trdin, Primc, Cerar, Ahačič, Demirči in Hajrić. Rumeno črni so od prve minute pritiskali na gostujoča vrata, kar se je poplačalo v 13. minuti, ko je prekrasno podajo Ahačiča izkoristil Luka Cerar. Kljub dobri igri naših fantov, so gostje uspeli izid izenačiti. V 27. minuti je zadel Mate. Do konca prvega dela pa so Mlinarji udarili še dvakrat. Pod drugi zadetek se je podpisal Anel Hajrić, za pravo mojstrovino pa je v 45. minuti poskrbel Gal Primc in tako postavil končni izid prvega polčasa. Tudi v drugem delu so bili rumeni bojevniki veliko boljši nasprotnik, izid pa se kljub temu ni več spremenil. Nši fantje so tako zasluženo vknjižili nove tri točke.

NK KALCER RADOMLJE : NK DRAVA DAKINDA PTUJ 3:1 (3:1)

HOČEMO, ZMOREMO, SMO