Novice

Robi Jakovljević:”Hvala celotnemu zdravstvenemu osebju v Sloveniji”

Danes so naši fantje še enkrat več pokazali humanost. V imenu kluba in z nasmeški na obrazu so namreč obiskali ZD Domžale in jim polepšali dan, več pa v prispevku…

Kot smo že dopoldan objavili na naši Facebook uradni strani, so naši nogometaši z nasmeškom na obrazu zdravstvenemu osebju v Domžalah predali pizze. Ob tem upamo, da smo zdravstvenemu osebju polepšali dan in tako tudi javnost spomnili kako pomemben člen so v teh težkih časih. Ob tej lepi gesti smo za izjavo prosili Robija Jakovljevića, ki nam je zaupal:” S to potezo smo v NK Radomlje želeli zaposlenim v Zdravstvenem domu Domžale vsaj malo polepšati dan in se jim, v teh težkih časih, zahvaliti za ves trud in njihovo požrtvovalnost. Hvala celotnemu zdravstvenemu osebju v Sloveniji in tudi drugim, ki pripomorete k temu, da se življenje popolnoma ne ustavi. Na nas pa je, da jim pomagamo tako, da ostanemo doma. Pazite nase, pazite na druge, ostanite doma!”

HOČEMO, ZMOREMO, SMO !