Novice

Remi za začetek prvenstva

Danes je v športnem parku Radomlje potekal prvi krog druge slovenske nogometne lige. Naši nogometaši so se pomerili proti ekipi Cherrybox24 Tabor Sežana. Trener Nermin Bašić je imel kar nekaj težav s poškodbami, zato je v kader uvrstil kar 7 fantov, ki so lani za Radomlje osvojili drugo Slovensko mladinsko ligo. Tekmo so tako začeli: Adam, Halilović, Tadić, Ivkić, Lidjan, Kovjenić, Barukčić, Cerar, Marinšek, Jakovljević ter Hajrić. Radomljani so sicer odlično odprli tekmo ter imeli v prvem polčasu dve izjemni priložnosti preko Hajrića ter Kovjenića, vseeno pa se je prvih petinštirideset minut končalo z izidom 0:0. Ob polčasu je zaradi poškodbe igro moral zapustiti Lidjan, v igro pa je vstopil Vidović. V 53. minuti pa je sledila kazen za neizkoriščene priložnosti. Gulić je poizkusil s strelom od daleč, žoga pa se je nesrečno odbila in končala v domači mreži. Gostje so tako povedli z 0:1. Bašić je posegel še po dveh menjavah. V igro sta vstopila Trdin in Nuhanović iz igre pa sta odšla Kovjenić ter Tadić. Naši fantje so v nadaljevanju pokazali veliko borbe in požrtvovalnosti, za kar so bili poplačani v 91. minuti, ko je z glavo zadel Hajrić ter našim šampionom zagotovil točko.

Radomljani so tako prvenstvo začeli z remijem. Naslednja priložnost za prvo zmago jih čaka že prihodnji teden, ko bodo v nedeljo gostovali v Murski Soboti. Ob 17:30. uri se bodo pomerili z Muro. Našim fantom želimo obilo sreče na prihodnjih tekmah.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!