fbpx

Novice

RADOMLJANI NA DRUGI PRIPRAVLJALNI TEKMI VKNJIŽILI ZMAGO

Članska ekipa NK Radomlje je danes odigrala drugo prijateljsko tekmo v zimskem pripravljalnem obdobju. Tekma je bila odigrana v Športnem parku Radomlje, nasprotnik pa je tokrat bil drugoligaš NK Fužinar.

Glavni trener Nermin Bašić je dal v prvem polčasu priložnost naslednji enajsterici:  Velić – Mišić, Ćalušić, Mužek, Primc – Bumbu, Zabukovnik, Cerar – Šarić, Guzina, Pogačar. Radomljani so izvrstni krenili v srečanje saj so prvi zadetek dosegli že v šesti minuti, ko je gol zabil Mark Zabukovnik. V šestnajsti minuti je iz prostega strela mojstrsko zadel Ivan Šarića, le nekaj minut kasneje pa je isti igral zadel tudi za 3:0. S tem rezultatom se je končal prvi polčas.

V drugi polovici srečanja so v igro vstopili Šugić – Blaić, Škaričić, Jazbec, Brolih – Nuhanović, Kostanjšek, Štorman – Kregar, Malenšek, Varga. Že takoj po sodnikovem žvigžu je po lepo izvedeni akciji in podaji Kregarja natančno meril Kostanjšek in s svojim zadetkom postavil končni izid srečanja 4:0.

V torek so bo ekipa Radomljanov odpravila na priprave v Čatež, kjer jih čakat še dve dodatni preizkušnji.