fbpx

V NK Radomlje je že moč opaziti prve pozitivne učinke nedavno sklenjenega sodelovanja s HNK Hajduk Split.

Poleg napadalca Ivana Šariča, ki nosi dres rumeno črnih že od začetka letošnje sezone, se bosta igralskemu kadru trenerja Nermina Bašiča pridružila še dva mlada nogometaša iz splitksega Hajduka.

Ivan Ćalušić, ki igra na poziciji centralnega branilca bo v prihodnje igral na posoji pri Radomljanih. Dvaindvajset letni Splitčan je v letošnji sezoni za Hajduk iz Splita v državnem prvenstvu zbral 4 nastope, poleg tega pa je dvakrat zaigral tudi v hrvaškem pokalnem tekmovanju.

Druga okrepitev je dvajsetletni Mario Čuić, ki se najbolje znajde na poziciji veznega igralca. V letošnjem tekmovanju 1. HNL je za Hajduk zabeležil 5 nastopov, pohvali pa se lahko tudi z nastopom v predtekmovanju UEFA konferenčne lige, kjer je za ”bijele” zaigral proti kazahstanskemu Tobolu.