fbpx

Novice

RADOMLJANI BOLJŠI OD KOMENDE

Danes je v športnem parku Radomlje potekala prijateljska tekma med našimi šampioni in igralci nogometnega kluba Komenda. Naši fantje so bili skozi celotno srečanje boljši nasprotnik, na koncu pa so slavili zmago z izidom 4:1.

Rumeni bojevniki so tekmo začeli v postavi: Adam, Lidjan, Ivanov, Brolih, Nuhanović, Trdin, Cerar, Primc, Grvala, Marinšek in Hadžikić. Kmalu so naši fantje povedli, zadel pa je Ernest Grvala. Gostje so izid hitro izenačili, Grvala pa je s svojim drugim zadetkom na tekmi naše fante ponovno popeljal v vodstvo. To je bil tudi končni rezultat prvega polčasa. V nadaljevanju so pri naših v igro vstopili še Duščak, Halilović, Jazbec, Španja, Barukčić, Kondić, Jakovljević, Lužar in Hajrić. Prav slednji je po lepi akciji poskrbel za povišanje vodstva. Končni izid tekme je z natančnim strelom z desno nogo postavil Robi Jakovljević. Naši fantje že jutri nadaljujejo s treningi, v soboto pa jih že čaka nova preizkušnja. Odpravljajo se namreč na gostovanje k Novi Gorici. Tekma se bo pričela ob 14:00 uri.