fbpx

Novice

Prva poletna okrepitev

Člani se intenzivno pripravljajo na novo sezono 1. SNL, trener Darjan Slavic pa je v svojih vrstah pozdravil prvo okrepitev.

To je 19-letni hrvaški krilni napadalec Marko Cukon, ki se je v Radomlje preselil iz vrst hrvaškega prvoligaša Istre 1961.

“Počutim se odlično. Vsi v klubu so me odlično sprejeli, soigralci so sijajni. Zadovoljen sem s kakovostjo treningov in pogoji, ki jih imam na voljo,” je dejal Cukon in predstavil svoje cilje pred novo sezono: “Motiviran sem za delo, to je namreč novo pomembno poglavje v moji karieri. Iz dneva v dan se bolje počutim in verjamem, da je pred nami odlična sezona. Moj osebni cilj pa je trenerja opozoriti nase in si zagotoviti čim večjo minutažo.”

Cukon je podpisal pogodbo do konca sezone 2025/26.

#hočemozmoremosmo