Neodločeno z Romuni

Člani so na tretji pripravljalni tekmi gostili romunski klub Gloria Buzau in se razšli z rezultatom 2:2.

Na prvi tekmi na novem sijajno pripravljenem igrišču v domačem športnem parku sta v prvem polčasu zadela Stjepan Davidović in Uroš Korun. Povedli so gostje z enajstmetrovke, potem pa je sledil hiter preobrat. Davidović je sijajno meril z razdalje, Korun pa je v mrežo pospravil odbitek po strelu z bele točke.

V drugem polčasu je trener Darjan Slavic povsem premešal enajsterico, edini gol v nadaljevanju so dosegli gostje in tekma se je končala z neodločenim rezultatom.

Prvi polčas: Velić, Kujabi, Korun, Ljutić, Žaler, Moses, Stanković, Davidović, Gavrić, Malenšek, Kukovec.

Drugi polčas: Kobal, Zukić, Dobrovoljc, Voglar, Koderman, Štorman, Gnjatić, Bilić (Simić), Duraković, Cukon, Fortuna.

Strelca: Davidović, Korun.

Naslednja pripravljalna tekma bo v sredo, nasprotnik pa splitski Hajduk.

#hočemozmoremosmo