fbpx

Novice

PRIČELA SE JE ZIMSKA LIGA V RADOMLJAH

Pretekli konec tedna se je v Športnem parku Radomlje pričela zimska liga, v kateri sodelujejo ekipe iz celotne Slovenije. Na tekmovanju, ki bo trajalo vse do marca 2023, sodelujejo selekcije do 13 in do 15 let. Seznam ekip in razpored tekmovanja si lahko ogledate tukaj.

Prva dva tekmovalna dneva je bilo na delu 8 parov v kategoriji U13 in 7 parov v kategoriji U15. Selekcija NK Radomlje do 13 let, ki tekmuje pod imenom ”NK Radomlje črni”, je bila v prvem krogu prosta. Svojo prvo tekmo bo odigrala v soboto 10.12. ob 9.00, ko se bo pomerila z ekipo OŠ Olimpija. Selekcija do 15 let ima v svoji kategoriji dve ekipi. V skupini 1 tekmuje ekipa pod imenom ”NK Radomlje rumeni”, v skupini 2 pa se bo za najvišja mesta potegovala ekipa ”NK Radomlje črni”.

Tekst: Lamin Diallo
Foto: Tomaž Strgar