fbpx

Zimska liga NK Radomlje 2022/23

RAZPORED ZA POSAMEZNE SELEKCIJE PO VIKENDIH:

3.12./4.12.22 U15/U13
10.12./11.12.22 U13/U15
14.1./15.1.23 U15/U13
21.1./22.1.23 U13/U15
28.1./29.1.23 U15/U13
4.2./5.2.23 U13/U15
18.2./19.2.23 U15/U13
25.2./26.2.23 U13/U15
11.3./12.3.23 U15/U13 (U15 zaključne tekme in podelitev)
18.3./19.3.23 U13/U13 (U13 zaključne tekme in podelitev)

U13

SKUPINA 1 – U13 (8+1)
NK Olimpija
NK Zaric Kranj
NK Šmartno
NK Svoboda
OŠ Olimpija
ŽNK Radomlje
NK Brinje Grosuplje
ŠD Vir
NK Medvode
NK Šenčur
NK Termit Moravče
SKUPINA 2 – U13 (10+1)
NK Olimpija
NK Proteus Postojna
NK Škofja Loka-Medvodve
OŠ Olimpija
ŽNK Radomlje
NK Lesce
NK Radomlje črni

Igra se po pravilih MNZ, število menjav je neomejeno, sistem 8+1 se igra 2 x 25 min na prilagojenem igrišču, sistem 10+1 pa 2 x 30 min.

4.12. nedelja – U13
SKUPINA 1, 1. krog, sistem 8+1:
9:00 – 9:55
ŽNK RADOMLJE : ŠD VIR
10:00 – 10:55
NK SVOBODA : NK OLIMPIJA
11:00 – 11:55
NK BRINJE GROSUPLJE : NK ŠENČUR
12:00 – 12:55
NK ZARICA KRANJ : OŠ OLIMPIJA
13:00 – 13:55
NK TERMIT MORAVČE : NK MEDVODE
 
NK ŠMARTNO – PROSTO
SKUPINA 2, 1. krog,  sistem 10+1:
14:15 – 15:20
ŽNK RADOMLJE : NK PROTEUS POSTOJNA
15:30 – 16:35
NK OLIMPIJA : NK ŠKOFJA LOKA-MEDVODE
16:45 – 17:50
NK LESCE : OŠ OLIMPIJA
 
NK RADOMLJE ČRNI – PROSTO
SKUPINA 1, 1. krog, sistem 8+1:
9:00 – 9:55
ŽNK RADOMLJE : ŠD VIR
10:00 – 10:55
NK SVOBODA : NK OLIMPIJA
11:00 – 11:55
NK BRINJE GROSUPLJE : NK ŠENČUR
12:00 – 12:55
NK ZARICA KRANJ : OŠ OLIMPIJA
13:00 – 13:55
NK TERMIT MORAVČE : NK MEDVODE
 
NK ŠMARTNO - PROSTO
SKUPINA 2, 1. krog,  sistem 10+1:
14:15 – 15:20
ŽNK RADOMLJE : NK PROTEUS POSTOJNA
15:30 – 16:35
NK OLIMPIJA : NK ŠKOFJA LOKA-MEDVODE
16:45 – 17:50
NK LESCE : OŠ OLIMPIJA
 
NK RADOMLJE ČRNI - PROSTO
10.12. sobota – U13
SKUPINA 2, 2. krog, sistem 10+1:

 

9:00 – 10:05
NK RADOMLJE ČRNI : OŠ OLIMPIJA
10:15 – 11:20
NK OLIMPIJA : NK LESCE
11:30 – 12:35
NK PROTEUS POSTOJNA : NK ŠKOFJA LOKA-MEDVODE
 
ŽNK RADOMLJE – PROSTO
SKUPINA 1, 2. krog, sistem 8+1:

 

14:00 – 14:55
ŽNK RADOMLJE : NK ŠMARTNO
15:00 – 15:55
ŠD VIR : NK MEDVODE
16:00 – 16:55
NK SVOBODA : OŠ OLIMPIJA
17:00 – 17:55
NK OLIMPIJA : NK ŠENČUR
18:00 – 18:55
NK BRINJE GROSUPLJE : NK ZARICA KRANJ
 
NK TERMIT MORAVČE – PROSTO
 
SKUPINA 2, 2. krog, sistem 10+1:
9:00 – 10:05
NK RADOMLJE ČRNI : OŠ OLIMPIJA
10:15 – 11:20
NK OLIMPIJA : NK LESCE
11:30 – 12:35
NK PROTEUS POSTOJNA : NK ŠKOFJA LOKA-MEDVODE
 
ŽNK RADOMLJE - PROSTO
SKUPINA 1, 2. krog, sistem 8+1:
14:00 – 14:55
ŽNK RADOMLJE : NK ŠMARTNO
15:00 – 15:55
ŠD VIR : NK MEDVODE
16:00 – 16:55
NK SVOBODA : OŠ OLIMPIJA
17:00 – 17:55
NK OLIMPIJA : NK ŠENČUR
18:00 – 18:55
NK BRINJE GROSUPLJE : NK ZARICA KRANJ
 
NK TERMIT MORAVČE - PROSTO

 

U15

SKUPINA 1
NK Radomlje rumeni
NK Dob
NK Olimpija 1
NK Dren Vrhnika 1
NK Svoboda
NK Triglav
NK Termit Moravče
NK Arne Tabor
SKUPINA 2
NK Radomlje črni
OŠ Olimpija
NK Brinje Grosuplje
NK Olimpija 2
NK Dren Vrhnika 2
NK Zarica Kranj
ŠD Vir
NK Dolomiti

 

Igra se po pravilih MNZ, število menjav je neomejeno, igralni čas 2×30 min.

3.12. sobota – U15
SKUPINA 1, 1. krog:

 

 9:00 – 10:05
NK RADOMLJE RUMENI : NK DOB
10:15 – 11:20
NK OLIMPIJA 1 : NK DREN VRHNIKA 1
11:30 – 12:35
NK SVOBODA : NK TRIGLAV
12:45 – 13:50
 NK TERMIT MORAVČE : NK ARNE TABOR
SKUPINA 2, 1. krog:

 

14:00 – 15:05
 NK RADOMLJE ČRNI : OŠ OLIMPIJA
15:15 – 16:20
NK BRINJE GROSUPLJE : NK OLIMPIJA 2
16:30 – 17:35
NK DREN VRHNIKA 2 : NK ZARICA KRANJ
17:45 – 18:50
ŠD VIR : NK DOLOMITI
SKUPINA 1, 1. krog:
 9:00 – 10:05
NK RADOMLJE RUMENI : NK DOB
10:15 – 11:20
NK OLIMPIJA 1 : NK DREN VRHNIKA 1
11:30 – 12:35
NK SVOBODA : NK TRIGLAV
12:45 – 13:50
 NK TERMIT MORAVČE : NK ARNE TABOR
SKUPINA 2, 1. krog:
14:00 – 15:05
 NK RADOMLJE ČRNI : OŠ OLIMPIJA
15:15 – 16:20
NK BRINJE GROSUPLJE : NK OLIMPIJA 2
16:30 – 17:35
NK DREN VRHNIKA 2 : NK ZARICA KRANJ
17:45 – 18:50
ŠD VIR : NK DOLOMITI
3.12. sobota – U15
SKUPINA 1, 2. krog:

 

14:00 – 15:05
NK RADOMLJE RUMENI : NK OLIMPIJA 1
15:15 – 16:20
 NK DOB : NK DREN VRHNIKA 1
16:30 – 17:35
NK SVOBODA : NK TERMIT MORAVČE
17:45 – 18:50
NK TRIGLAV : NK ARNE TABOR
SKUPINA 2, 2. krog:

 

 9:00 – 10:05
NK RADOMLJE ČRNI  : NK BRINJE GROSUPLJE
10:15 – 11:20
      OŠ OLIMPIJA         : NK OLIMPIJA 2
11:30 – 12:35
NK DREN VRHNIKA 2 : ŠD VIR
12:45 – 13:50
     NK DOLOMITI        : NK ZARICA KRANJ


SKUPINA 1, 2. krog:
14:00 – 15:05
NK RADOMLJE RUMENI : NK OLIMPIJA 1
15:15 – 16:20
 NK DOB : NK DREN VRHNIKA 1
16:30 – 17:35
NK SVOBODA : NK TERMIT MORAVČE
17:45 – 18:50
NK TRIGLAV : NK ARNE TABOR
SKUPINA 2, 2. krog:
 9:00 – 10:05
NK RADOMLJE ČRNI  : NK BRINJE GROSUPLJE
10:15 – 11:20
      OŠ OLIMPIJA         : NK OLIMPIJA 2
11:30 – 12:35
NK DREN VRHNIKA 2 : ŠD VIR
12:45 – 13:50
     NK DOLOMITI        : NK ZARICA KRANJ