fbpx

Novice

POKALNO NAPREDOVANJE V ŠIŠKI

2. 11. v četrtek se je naša članska ekipa v 2. krogu pokalnega tekmovanja v Šiški pomerila proti četrtoligašu Ljubljana Polis. 

Z močno premešano začetno enajsterico smo že v 17. minuti srečanja, po dobri podaji Dejana Vokiča in natančnim zaključkom z glavo Ivana Krola povedli z 1:0. Samo 3 minute kasneje pa je domačega vratarja z močnim strelom, matiral naša številka 9 Nino Kukovec. Do konca prvega polčasa pa se rezultat z 2:0 kljub številnim priložnostim naše ekipe ni spremenil. 

V drugem delu srečanja so naši fantje v 69. minuti po izjemnem strelu Nina Kukovca dvema dodali še tretji zadetek. Kar 4 minute kasneje pa je piko na i po dinamični solo akciji Noela Biliča in dobri podaji v kazenski prostor, dodal Rok Jazbec, ki je žogo pospravil v prazno mrežo in tako poskrbel za napredovanje naših fantov v Pokalu Pivovarne Union.

V 3. krogu pa se bodo naši Radomljani na gostovanju v Ravnah na Koroškem pomerili z drugoligašem Fužinarjem.