fbpx

Novice

MLADINCI NA KOLENA SPRAVILI OLIMPIJO

Sobota, 16.10.2021, 9.krog

Radomlje, Športni park Radomlje

Mladinci: NK Radomlje U19 : NK Olimpija U19 ; 3-2

 

Komentar: Erik Merdanović

Tokrat smo na domačem igrišču gostili nogometaše ljubljanske Olimpije. Samo tekmo smo zelo dobro odprli in si takoj pripravili dve priložnosti iz katerih bi morali iztržiti več. V nadaljevanju so gostje izkoristili trenutek nezbranosti in povedli. Sami smo tik pred polčasom zasluženo izenačili in na odmor odšli z aktivnim rezultatom. Med polčasom smo se zmenili, da nadaljujemo z predstavo iz začetka tekme a so gostje spet po individualni napaki povedli. V nadaljevanju pa smo vse moči usmerili v napad in tekmo obrnili v našo prid. Rad bi iskreno pohvalil vse igralce, saj smo imeli za sabo težek teden in je ta zmaga prišla v pravem trenutku. Zahvala gre tudi vsem našim navijačem, ki so navijali skozi celotno tekmo.