Novice

MLADINCI IN KADETI DANES V CELJU!

Po odličnem začetku naših selekcij U-17 in U-19, je danes pred ekipama že naslednji krog in s tem naslednji velik izziv. Ekipi kadetov in mladincev se bosta danes odpravili v Celje, kjer bosta odigrali svojo tekmo 3. kroga 1.SML in 1.SKL. Kadeti začnejo ob 15:30, mladinci pa dve uri kasneje, ob 17:30.

Kot napoveduje igralec selekcije U-17, Janez Marinko, je ekipa dobro pripravljena in motivirana: “ Igra in ugoden razplet proti Olimpiji nam je dala še dodatni zagon in samozavest, tako da že z nestrpnostjo pričakujem tekmo s Celjem”.

Obema ekipama želimo veliko uspeha na današnji preizkušnji!

V spodnjem videu pa si lahko še enkrat ogledate vrhunce tekme NK Kalcer Radomlje U-17 2:2 NK Olimpija Ljubljana U-17. 

RUMENI BOJEVNIKI!

Tekst: M. R.
Foto: Gala A. R.