fbpx

Novice

Končana zimska liga selekcije U-13

Z zadnjimi tekmami med skupinama A in B se je zaključila zimska liga NK Radomlje 2019/20 za kategorijo U13, ki je ponudila otrokom in igralcem aktivno igranje nogometa v zimskem delu.

Že tradicionalna zimska liga se bliža h koncu.  V minulem vikendu se je tako končala zimska liga za fante selekcije U-13. Organizator zimske lige Matjaž Obrstar nam je zaupal :“V zadnjem času so vremenski pogoji odlični tako, da je liga potekala nemoteno. Odigranih je bilo preko 100 tekem in doseženih veliko golov. V zimski ligi je nastopilo 20 ekip, ki so bile razdeljene v dve skupini. Tekmovanje je potekalo po enokrožnem sistemu. Najboljše uvrščene ekipe so bile na koncu nagrajene z nagradami (medalje in pokali).”

V skupini A so prva tri mesta osvojile ekipe:
1. NK Radomlje, 2. NK Velesovo Šenčur, 3. NK Ivančna Gorica.

V skupini B pa:
1. NK Jesenice, 2. ND Slovan U12, 3. ŠD Vir

Vsem ekipam čestitke za prikazano, trenerjem in staršem za zaupanje ter srečno v spomladanskem delu prvenstva. 

Foto: Tomaž Strgar