fbpx

Novice

KADETI IN MLADINCI ODHAJAJO V KRŠKO

Kadeti in mladinci nadaljujejo s prvenstvenimi obračuni. V 14. krogu se bodo pomerili proti svojim vrstnikom iz nogometnega kluba Krško. Srečanji, ki bosta potekali na umetni travi na stadionu Matije Gubca, se bosta pričeli ob 12.00 in 14.00 uri.

Z ekipo Krškega so se rumeni bojevniki v letošnji sezoni že pomerili. V prvem krogu letošnje sezone so tako kadeti kot mladinci osvojili točko. Srečanje selekcij do devetnajst let se je končalo z izidom 2:2, potem ko sta gola za rumene bojevnike zadela Zak Palek in Mark Zabukovnik. Z enakim rezultatom so se razšli tudi kadeti. Rumeni bojevniki so dvakrat na tekmi vodili, potem ko sta gole dosegla Vit Prusnik in Igor Džunov, vendar je gostom dvakrat uspelo izenačiti. Naši fantje se v Krško odpravljajo z željo po dobrem rezultatu in osvojitvi novih točk. Na prihajajočih srečanjih jim želimo veliko športne sreče.

10.11.2018 ob 12.00 uri; NK KRŠKO U17 : NK KALCER RADOMLJE U17

10.11.2018 ob 14.00 uri; NK KRŠKO U19 : NK KALCER RADOMLJE U19

HOČEMO, ZMOREMO, SMO