fbpx

Novice

KADETI IN MLADINCI GOSTIJO TRIGLAV

V soboto bodo naši mladi rumeni bojevniki v Športnem parku Radomlje gostili ekipi Triglava. Gledalci si bodo ob 14.30 uri najprej lahko ogledali obračun kadetskih ekip, na katerem bo pravico delil Amadei Gligorić. Takoj po končani kadetski tekmi pa se bodo ob 16.30 uri pomerili še mladinci. Glavni sodnik na tem srečanju bo Samo Veselič.

Kadetska ekipa je v preteklem krogu slavila proti igralcem nogometnega kluba Bravo z rezultatom 2:3. Ekipa je na omenjenem srečanju pokazala, da premore veliko karakterja in želje po dobrem rezultatu, saj so se vrnili po zaostanku z 2:0. Strelci za igralce v rumenem so bili Ljubijankić, Pogačar in Džunov. Mladinska ekipa je v preteklem krogu morala priznati premoč nasprotnikom iz Ljubljane, vseeno pa so v prejšnjem tednu prikazali odlično igro v pokalu medobčinske nogometne zveze, kjer so izločili ekipo Doba. Obema ekipama v prihajajočih obračunih želimo obilo športne sreče, vas pa že sedaj vabimo, da jih v soboto podprete v Športnem parku Radomlje in jim tako pomagate do novih točk. Skupaj smo močnejši.

8.9. ob 14.30 uri, NK KALCER RADOMLJE U17 : NK TRIGLAV KRANJ U17
8.9. ob 16.30 uri, NK KALCER RADOMLJE U19 : NK TRIGLAV KRANJ U19

HOČEMO, ZMOREMO, SMO