fbpx

Novice

KADETI IN MLADINCI SE VRAČAJO S TOČKO

Sobota, 11.9.2021; 6.krog

Kidričevo, Športni park NK Aluminij

Kadeti: NK RADOMLJE U17 : NK ALUMINIJ U17 ; 0:1

Mladinci: NK RADOMLJE U19 : NK ALUMINIJ U19 ; 2:2

 

Komentar: Gregor Ciglar

Po minimalnem porazu na gostovanju v Kidričevem ne bi izgubljal besed. Razočaran sem, predvsem zaradi načina kako smo tokrat zapravili točke. Fantom ne morem nič očitati. Čez srečanje smo bili energijsko na visokem nivoju, odnos je bil pravi in odigrali smo res solidno. Nismo imeli sreče, točk ni, a nimamo kaj. Ta teden bomo storili vse kar je v naši moči, da se najbolje pripravimo na Muro, ter v soboto upamo na boljši rezultat.

 

Komentar: Erik Merdanovič

Na sobotnem gostovanju pri NK Aluminij smo pokazali dva različna obraza. V prvem polčasu smo na igrišču stali odlično, povedli 2:0 in bili še nekajkrat zelo blizu novemu zadetku, da bi tekmo odločili v svojo korist. Namesto tega smo tik pred odmorom prejeli zadetek. V drugem delu nismo uspeli ponoviti prvega polčasa in po individualni napaki prejeli še drugi zadetek. Sedaj nas čaka teden dni priprav na novo tekmo, ki jo želimo odigrati v celoti na visokem nivoju.