fbpx

Novice

IZ LJUBLJANE SAMO S TOČKO

Sobota, 6.11.2021, 12. krog, 1.SML in  1. SKL, Grosuplje

NK Brinje U17 : NK Radomlje U17 ; 1:0

NK Brinje U19 : NK Radomlje U19 ; 1-1

 

Komentar: Uroš Terzić

V soboto smo se odpravili na gostovanje k prvouvrščeni ekipi NK Brinje. Želeli smo nadgraditi predstavo preteklega vikenda, kar nam je v določenih segmentih tudi uspelo. Sama tekma je ponudila veliko dogajanja v srednji coni, nasprotniku nismo dovolili veliko priložnosti, ampak tudi sami nismo uspeli resneje ogroziti nasprotnih vrat. Po lepo izpeljanem kontra napadu in spletu okoliščin smo prejeli zadetek, tako da je do konca srečanja ostalo pri minimalnem zaostanku. Vstopili smo v 14 dnevno obdobje, v katerem bomo odigrali 5 tekem, tako da časa za oziranje nazaj nimamo in že v sredo nas čaka nova priložnost, ko v športni park prihaja NK Olimpija.

 

Komentar: Erik Merdanović

Tekmo smo odprli odlično in povedli po lepi akciji že v peti minuti. V nadaljevanju smo si priigrali še nekaj priložnosti, ki bi jih morali bolje izkoristiti. Pred samim koncem prvega polčasa pa smo po pomankanju koncentracije in nezbranosti prejeli dokaj poceni zadetek. V drugem polčasu pa sta obe ekipi pokazali bolj malo, tako da mislim da je rezultat na koncu realen. Zdaj nas upamo, da čakata dve domači tekmi na katerih želimo prikazati boljšo igro.