fbpx

Novice

Gašper Trdin:”Tekmo smo zasluženo zmagali”

21 – letni nogometaš sredine igrišča je letos vsekakor eden nosilcev rumeno črnih, po visoki zmagi nad Beltinci pa nam je zaupal svoje občutke in svoje videnje sobotnega srečanja v Športnem parku Radomlje…

Sprva je Gašper zaupal kakšni so občutki po zmagi nad Beltinci:” Občutki so dobri saj smo potrdili dobre predstave iz prejšnih tekem. Tekmo smo zasluženo zmagali.” Gašperja smo med drugim povprašali tudi o tem, kako je za dovoljen s svojo igro:”Z svojo igro sem zadovoljen, vem pa, da lahko pokažem še več. Iz tedna v teden napredujem tako jaz, kot cela ekipa.” In kaj Trdin poreče o prihajajočem nasprotniku:” Tekma bo težka. Dolga vožnja, čvrst nasprotnik. Kljub temu mislim, da lahko s pravim pristopom domov prinesemo nove tri točke…”