fbpx

Novice

DVOBOJ SOSEDOV ZA KONEC SEZONE!

To soboto se bo v radomeljskem športnem parku zgodil spektakel. Prav na zadnji tekmi v letošnji sezoni, se bosta srečala dva stara znanca, soseda in večna rivala. V Radomlje namreč prihajajo modri z Doba. Velik del sezone, je Dobljanom kazalo zelo dobro. V nekem trenutku se je zdelo, da bi Dob lahko bil celo drugi, a je prišla manjša kriza, nekaj porazov in zdrs po lestvici navzdol. 

Rezultat tekme ne bo vplival na nič. Radomljani so že prvaki in uvrščeni v 1.SNL, Dobljani pa bodo v vsakem primeru zadržali peto mesto na lestvici. A kljub temu bo to zanimiva tekma s čustvenim nabojem, kot so srečanja med Radomljami in Dobom vedno.  

Da sezono zaključimo v stilu.

Sobota, 22. 5. 2021

  1. krog 2. SNL

17:00

Športni park Radomlje

NK KALCER RADOMLJE : NK ROLTEK DOB

 

Dušan Jambrošič