Prva liga Telemach

Sobota, 30.10.2021; 15.krog

Stadion Rajka Štolfe

Strelec: 0:1 Guzina (90.)

V 15. krogu so se Radomlje po neodločenem izidu proti Muri odpravile na izjemno pomembno gostovanje v Sežano.

Domačini so prevzeli vajeti igre, a do resne priložnosti niso prišli. Prva omembe vredna akcija se je ponudila gostom, ko je Varga lepo našel Pogačarja, ta pa je z preciznim strelom zadel zunanji del vratnice.

Tako kot v prvem polčasu je tudi drugi polčas bolj odločno začela Sežana. Skozi srečanje so imeli žogo več v svojih nogah, a so Rumeni Bojevniki prihajali do večjih priložnosti. V 71. in 85. minuti je dvakrat lepo poizkusil kapetan Luka Cerar, v 78.minuti pa je do nevarnega strela prišel Guzina.

Do prve velike priložnosti so domači prišli šele v 86. minuti, ko je z glavo poizkusil Stančič, a je njegov strel odločno ubranil Šugić.

A že 4 minute kasneje je sledilo veliko slavje Mlinarjev. Po ostrem predložku iz kota je Oliver Kregar lepo našel Gedeona Guzino, ki je zadel za vodstvo Radomljanov.

Tako se je tekma končala z 0:1 in igrišče so veliko bolj zadovoljni zapustili Radomljani.

V naslednjem krogu Radomlje v petek, 5.11. na domžalskem stadionu gostijo Celje, Tabor pa bo gostoval v Kopru.