fbpx

Novice

Cordial Cup 2020 bo pester

Če smo še do nedavnega objavljali imena ekip pa imamo pred vami novo listo vseh sodelujočih moštev. Ne oklevajte in si še danes zagotovite mesto na prestižnem turnirju, ki se bo odvijal v mesecu aprilu.

Kot smo že napovedali v samem uvodniku, vam tokrat zvesti navijači, starši in bralci ponujamo posodobljen spisek vseh prijavljenih ekip. V obeh selekcijah, tako pri U11, kot tudi pri U13, se je številka okrepila. Pri selekciji U11 so se prijavila moštva Aluminija, Domžal, Komende in Šenčurja medtem, ko so se pri selekciji U13 dodatno prijavile še ekipe Domžal ter dve moštvi Dren Vrhnike.

Trenutno prijavljene ekipe po selekcijah:

U11:
MNK Izola, ND Slovan, NK Bravo, NK Celje, NK Dren Vrhnika, NK Olimpija, NK Triglav Kranj, NK Vodice Šempas, SAK Klagenfurth, NK Maribor, NK Aluminij, NK Domžale, NK Komenda in NK Šenčur

U13:
ND Gorica, ND Slovan, NK Bravo, NK Celje, NK Olimpija, NK Triglav Kranj, NK Maribor, NK Domžale, NK Dren Vrhnika črni in NK Dren Vrhnika zlati

RAZPORED TURNIRJA:
sobota 18. 4. 2020 – U 11 (igralci rojeni: 2009 in mlajši)
nedelja 19.4.2020 – U 13 (igralci rojeni: 2007/2008)

OSNOVNE INFORMACIJE O TURNIRJU (na voljo v spodnjih datotekah)
Vabilo CC 2020 NK Radomlje U11
Vabilo CC 2020 NK Radomlje U13

PRIJAVA in dodatne INFORMACIJE
Prijavnica CC 2020 NK Radomlje

  Prijavnico in morebitna vprašanja pošljite na
e-Mail: [email protected]