fbpx

Novice

Člani tudi uradno zaključili z jesenskim delom

Člani so v sredo v gostilni Putr v Trzinu tudi uradno zaključili z izredno zahtevnim jesenskim delom. Ob zaključku je bilo zabavno, veselo in pozitivno. Manjkalo pa ni niti resnih debat…

Ob igralskem kadru in strokovnem kadru se je na večerji in prijetnem druženju pridružil tudi predsednik Matjaž Marinšek, ki je fantom povedal nekaj krepkih pozitivnih besed za prihajajočo spomlad. Besedo je dobil tudi glavni trener Oskar Drobne, ki je izpostavil, da je pravzaprav prenovljena ekipa na visokem tretjem mestu. Zasluženo. A bi lahko lestvica bila v nekaterih primerih tudi drugačna. Vsi skupaj so bili enotni in to je napad na najvišje mesto druge slovenske nogometne lige.

Člani so v jesenskem delu zasedli tretje mesto. Za drugim mestom zaostajajo za dve točki, medtem, ko ima Koper prednost štirih točk. Rumene bojevnike čaka dober mesec dni počitka in nato v januarju postopoma priprave na spomladanski del sezone.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!