Novice

ČLANI PROTI SLOVITEMU UDINESEJU

Članska ekipa je že dobro zakorakala v šesti teden pripravljalnega obdobja. Po prihodu s priprav v Poreču, so imeli fantje dva prosta dneva, v torek pa so se že vrnili v Športni park Radomlje, kjer nadaljujejo s trdim delom. Ob koncu tedna bo na sporedu že šesta pripravljalna tekma, ki jo bodo rumeni bojevniki odigrali v Italiji. Nasproti jim bo stala ekipa slovitega Udineseja.

V soboto se bodo naši fantje podali v Videm, kjer bodo na slovitem stadionu Friuli ob 15.00 uri odigrali srečanje s slovitim nasprotnikom, ki v najmočnejšem Italijanskem tekmovanju trenutno zaseda petnajsto mesto. Tekma s tako močnim nasprotnikom bo predstavljala velik izziv za naše fante, hkrati pa bo tudi dober test pred začetkom spomladanskega dela druge slovenske nogometne lige. Našim fantom na prihajajoči tekmi želimo obilo športne sreče.

23.2.2019 ob 15.00 uri; UDINESE CALCIO : NK KALCER RADOMLJE