Novice

ČLANI IN MLADINCI V POKALU MNZ

Rumeni bojevniki tudi med tednom ne poznajo počitka. Člani in mladinci bodo namreč v sredo odigrali tekmi 2. kroga pokala medobčinske nogometne zveze. Članska ekipa se bo odpravila na gostovanje, kjer se bo pomerila proti Ljubljanski Iliriji, mladinci pa se bodo v Športnem parku Radomlje pomerili z Domžalčani.

Članska ekipa se po treh zaporednih zmagah v prvenstvu odpravlja k Ljubljanski Iliriji. Ekipi sta se v letošnji sezoni druge slovenske nogometne lige že pomerili, srečanje pa se je končalo brez zmagovalca. Semafor je namreč po koncu srečanja kazal rezultata 1:1, za rumene bojevnike pa je zadetek prispeval Anel Hajrić. Pokalna tekma bo za naše fante prav gotovo odlična priložnost, da popravijo vtis iz prvenstvene tekme. Mladinska ekipa je v prvem krogu pokala MNZ izločila ekipo Doba, tokrat pa jim bodo nasproti stali igralci nogometnega kluba Domžale. Tudi ti dve ekipi sta se v dosedanjem delu prve slovenske mladinske nogometne lige že pomerili. Za las so bili boljši Domžalčani, ki so slavili z izidom 2:1. Obema ekipama na prihajajočih srečanjih želimo obilo športne sreče.

19.9. ob 16.30 NK ILIRIJA : NK KALCER RADOMLJE

19.9. ob 16.30 NK KALCER RADOMLJE U19 : NK DOMŽALE U19

HOČEMO, ZMOREMO, SMO