Novice

ČLANI BOLJŠI OD ILIRIJE

Danes je v športnem parku Ilirija potekal 21. krog 2. slovenske nogometne lige. V sončnem vremenu so se naši šampioni pomerili proti ekipi Ilirije in slavili z izidom 1:2, potem ko se je prvi polčas končal z vodstvom rumenih bojevnikov 0:1. Zadetka za naše člane sta prispevala Luka Cerar in Ernest Grvala.

Naš trener Nermin Bašić je od prve minute v igro poslal Adama, Halilovića, Dautovića, Jazbeca, Ivanova, Jakovljevića, Barukčića, Cerarja, Primca, Kondića in Grvalo. Naši fantje so začeli odločno in napadalno, kar se jim je obrestovalo že v 2. minuti, ko je odlično podajo Kondića izkoristil Luka Cerar. Tudi po doseženem zadetku so bili rumeni bojevniki boljši tekmec ter si pripravili nekaj lepih priložnosti, ki pa so žal ostale neizkoriščene. Prvi polčas se je tako končal z minimalnim vodstvom naših fantov. V drugem polčasu so gledalci hitro videli dva zadetka. Najprej je po obilici nesreče lastno mrežo zatresel Primc, kar pa naših fantov ni zmedlo. Le tri minute po izenačenju je po lepem preigravanju in strelu z levico zadel Grvala in naše fante popeljal v novo vodstvo. Do konca tekme sta si obe ekipi priigrali še nekaj priložnosti, izid pa je ostal nespremenjen. Naši fantje so tako dosegli prvo zmago v spomladanskem delu prvenstva, za naslednjo pa bo priložnost že v soboto, ko v goste prihaja ekipa nogometnega kluba Rogaška.