fbpx

Novice

CC 2018 V KITZBUHEL-U: OTVORITEV TURNIRJA

Ekipa U11 se je včeraj odpravila na zaključni turnir Cordial Cup, ki tradicionalno poteka v avstrijskem Kitzbuhel-u.

Kot vsako leto, so tudi letos, po uspešno organiziranih kvalifikacijskih turnirjih, rumeni bojevniki prejeli wild card za udeležbo na zelo močnem turnirju. V kategoriji U11 bodo letos med drugim nastopali FC Chelsea, Ajax, RB Salzburg, FVB Stuttgart, RB Leipzig in celo ekipa iz Hong Konga.

Prvi dan je namenjen prihodu ekip in slavnostni otvoritvi turnirja. Domači nogometaši so ponosno razkazovali klubsko in slovensko zastavo ter tako na mimohodu navdušili vse zbrane navijače. S tekmovalnim delom začnejo danes že danes. Igrajo v atraktivni skupini, v kateri je še nemški VFB Stuttgart, Slovan Bratislava, SG Kaarst, Team Graubunden in SpVgg Bayern-Hof.

Rezultate v živo lahko spremljate na povezavi.

Domačim fantom želimo čim več uspehov in naj bo to še ena izjemna izkušnja na njihovi poti.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO – RUMENI BOJEVNIKI!

Besedilo: Matic Robida