fbpx

Novice

ĆALUŠIĆ OSTAJA NA POSOJI DO IZTEKA NOVE SEZONE

NK Radomlje in HNK Hajduk Split sta sprejela dogovor o podaljšanju posoje Ivana Ćalušića, ki je za rumeno-črne nastopal že v spomladanskem delu sezone 2021/2022.

Dvaindvajsetletni Dalmatinec, ki lahko igra na poziciji vezisti ali centralnega branilca, je v lanski sezoni za Radomljane na štirinajstih nastopih zabeležil dva zadetka in tri asistence in bil tako eden glavnih akterjev pri lanskoletnem uspehu članskega moštva. V lanski sezoni je pred prihodom v Radomlje za Hajduk iz Splita odigral štiri prvenstvene obračune, dvakrat pa je zaigral tudi v hrvaškem pokalnem tekmovanju.

NK Radomlje bo na ta način v svoji ekipi zadržal igralca, ki v moštvu Nermina Bašića igra zelo pomembno vlogo saj je za ekipo koristen tako v fazi napada kot v fazi obrambe.