fbpx

Novice

BLIŽATA SE TEKMI S KOMENDO IN GORICO

Naša članska ekipa je že nekaj časa v polnem trenažnem pogonu. Treningi si sledijo eden za drugim, naši fantje pa navdušujejo z veliko vnemo za trening. Motivacija je na zelo visokem nivoju, kar je moč opaziti na vsakem treningu. Dopoldanski treningi so namenjeni predvsem preventivi ter pridobivanju moči in se izvajajo v fitnesu. V popoldanskem času pa so naši šampioni aktivni v športnem parku Radomlje.

V naslednjih nekaj dnevih bodo rumeni bojevniki odigrali tudi dve prijateljski srečanji. Najprej se bodo v sredo 31.1. pomerili proti nogometnemu klubu Komenda. Tekma, ki se bo pričela ob 19.00 uri, se bo igrala v športnem parku Radomlje. Le nekaj dni kasneje, v soboto 3.2., pa se naši fantje odpravljajo v Novo Gorico, kjer bodo ob 14.00 uri odigrali prijateljsko srečanje proti nogometnemu klubu Gorica, ki je jesenski del slovenske prve lige končal na šestem mestu. Našim fantom na prihajajočih dveh tekmah želimo obilico športne sreče.

31.1. NK RADOMLJE : NK KOMENDA – 19.00h

3.2. NK GORICA : NK RADOMLJE – 14:00h