fbpx

Novice

AMIR BOTONJIĆ PO TEKMI S KOPROM: ”IZPOLNILI SMO LASTNA PRIČAKOVANJA”

Radomljani so v 14. krogu Prve lige Telemach v Domžalah gostili ekipo Kopra. Tekma se je končala z neodločenim izidom 2:2, za Radomljane je v 23. minuti iz enajstmetrovke zadel Samsondin Ouro, v drugem polčasu pa je po podaji Luke Cerarja lastno mrežo zatresel koprski branilec Maj Mittendorfer.

Po tekmi je za javnost spregovoril pomočnik glavnega trenerja rumeno-črnih Amir Botonjić, ki je dejal: ”Želel bi pohvaliti celotno ekipo s strokovnim štabom na čelu. Danes smo na igrišču pustili srce, odigrali smo zelo težko tekmo proti razigranemu in kakovostnemu nasprotniku. V defenzivi smo stali dobro, ekipa se je borila in pretekla veliko. Izpolnili smo lastna pričakovanja in prikačovanja posameznikov, ki verjamejo v nas. Dan pred tekmo so nas na treningu obiskali navijači in nas dodatno spodbudili pred obračunom s Koprom. S tem so nam tudi oni pokazali, da verjamejo v nas in prepričan sem, da bomo iz tekme v tekmo le še dodatno napredovali.

Radomljani se bodo v soboto, 29.10.2022 pomerili z ekipo Tabor Sežane.

Tekst: Lamin Diallo